Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi logo
Hastane: Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 515 05 05
Faks: -
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:93
Bağcılar / İstanbul
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Açıklamalar

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Bağcılar Diş Hastanesine 182 MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) kullanarak internet üzerinden online randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu almak için ise 182 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Nasıl randevu alınacağını bilmiyorsanız, Randevuyu nasıl alacağınız hakkında detaylı açıklama için aşağıdaki Randevu Alma bölümünü okuyunuz.

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2015 yılında Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetine başlamış olup 2019 yılında Sağlık Bakanlığı kararıyla Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürülmüştür.

Bağcılar Diş Hastanesinde Genel diş, Ağız ve Çene Cerrahisi Kliniği, endodonti, pedodonti kliniği, radyoloji, periodontoloji, ortodonti, protetik diş tedavisi, evde sağlık hizmetleri birimi, genel anestezi altında diş tedavilerinin yapılmasına olanak sağlayan ameliyathane ve diş hekimliğinin ilgili branşlarında kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktor Çalışma Listesi: https://bagcilaradsh.saglik.gov.tr/TR-568562/aylik-hekim-listesi.html


Harita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir